KPM Analytics - Working at KPM

Inżynierowie KPM Analytics Field Support są częścią wysoko wykwalifikowanego zespołu ds. obsługi klienta, zapewniającego wsparcie techniczne klientom KPM na rynkach spożywczych i napojów, rolnictwie, klinicznym i przemysłowym. Ta pozycja ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia najlepszej w swojej klasie obsługi klienta poprzez instalację i szkolenia, kalibrację, konserwację i aktualizację szerokiej gamy produktów. Position zapewnia klientom wsparcie zarówno w terenie, jak i telefoniczne.

 Terytorium: Europa i MEA

 Obowiązki i obowiązki
  • Wykonuj instalację i szkolenie w zakresie nowych instrumentów, konserwacji profilaktycznej i naprawy w zakładach klienta.
  • Zapewnij klientom wskazówki techniczne i wsparcie w zakresie prawidłowego korzystania z produktów KPM za pośrednictwem wielu kanałów komunikacji (telefon, e-mail, czat itp.).
  • Utrzymuj profesjonalną interakcję z klientami podczas pracy nad krytycznymi kwestiami.
  • Służy jako główny kontakt z klientami KPM w celu zdalnego rozwiązywania problemów i wymaga silnych umiejętności komunikacyjnych.
  • Upewnij się, że wszystkie problemy techniczne są udokumentowane i wdrażane rozwiązania poprzez przestrzeganie ustalonych zasad i procedur.
  • Zarządzaj wszystkimi informacjami o klientach i sprawach w Salesforce, utrzymując odpowiednią dokumentację wsparcia w razie potrzeby.
  • Zapewnij terminową i dokładną informację zwrotną grupom produkcyjnym i inżynieryjnym w celu zbiorowej analizy i identyfikacji trendów.
  • Przygotuj cotygodniowe i miesięczne podsumowania raportów terenowych.
  • Odpowiedzialny za ciągłe uczenie się; poszerzanie umiejętności w zakresie produktów KPM poprzez ćwiczenia krzyżowe, wykorzystanie Akademii KPM i zasobów osobistych.
  • Ciągłe uczenie się to sposób na życie, oczekuje się, że pozycja uczy się i utrzymuje wiedzę, aby świadczyć usługi dla różnych marek produktów KPM.
  • Współpraca z innymi pracownikami działów i kadry kierowniczej; poprawiaj wyniki jakości obsługi klienta poprzez badanie, ocenę i przeprojektowanie procesów.
Doświadczenie
  • Ponad 5 lat debugowania złożonych produktów i zespołów elektromechanicznych.
  • Ponad 5 lat doświadczenia w zakresie wsparcia terenowego lub pokrewnej, preferowane doświadczenie w elektronice.
Edukacja
  • AS lub BS, preferowana elektrotechnika
Wymagane cechy/umiejętności
  • Rozwijaj i pielęgnuj silne relacje z klientami KPM.
  • Wykwalifikowany w naprawach, rozwiązywaniu problemów, instalacji i konserwacji sprzętu.
  • Szybkie uczenie się i stosowanie nowych informacji.
  • Duża znajomość płytek elektronicznych, naprawy i wymiany obwodów.
  • Podejdź do złożonych zadań i problemów, rozkładając je. Systematycznie porównuj wiele alternatyw. Zauważa rozbieżności i niespójności w dostępnych informacjach.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej.
  • Umiejętność odczytu/interpretowania schematów technicznych (komponentów przyrządu).
  • Możliwość wykonywania wielu zadań, pod presją przy minimalnym nadzorze.
  • Podejmuj decyzje i dobre osądy szczególnych sytuacji.
  • Świetne umiejętności organizacyjne.
  • Możliwość planowania i wykonywania harmonogramów podróż/klientów.
  • Możliwość podnoszenia/przenoszenia 30 kg.
  • Umiejętność wykonywania zadań serwisowych na drabinie (usuwanie/montaż części) na wysokości od 3 do 10 m.
  • Znajomość zasad i procesów zapewniania wysokiej jakości obsługi klienta.
  • Biegłość Word, Excel, PowerPoint.
  • Niezbędna biegła znajomość języka angielskiego; Pożądane jest wielojęzyczne w języku niemieckim, francuskim lub polskim.
  • Przewiduje się 75% podróży, z okazjonalnymi podróżami międzynarodowymi poza UE.
Środowisko pracy

Lokalizacja: FRANCJA, Ile de France lub blisko lotniska.

Typowe działania na miejscu będą odbywać się w fabrykach, laboratoriach chemicznych i uniwersytetach, gdzie mogą być wymagane środki ochrony osobistej (ŚOI). Podczas wykonywania obowiązków tej pracy pracownik jest regularnie zobowiązany do stania, siedzenia; mówienia, słuchania i używania rąk i palców do obsługi komputera i oprzyrządowania analitycznego. Specyficzne zdolności widzenia wymagane przez tę pracę obejmują wymagania wizyjne

__wf_zastrzeżone_dziedziczyć

Inżynier wsparcia terenowego (EMEA)

Dziękuję!
Twoje zgłoszenie zostało odebrane!

Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.

Additional Open Positions

At KPM, our most valuable resource is our people – with a diversity of backgrounds, ideas, and life experiences.  We hire smart, creative, collaborative professionals who are always learning and sharing knowledge with the team.  You bring the skills and a customer-first mentality, and we’ll bring the environment you need to be successful.  Join our growing team today!